Usługi PPOŻ: ochrona, przeglądy, instrukcji

Jednym z filarów naszej działalności jest dbałość o bezpieczeństwo przeciwpożarowe. Oferta skierowana jest do firm, spółdzielni oraz wspólnot mieszkaniowych. Obejmuje ona usługi PPOŻ. związane z:

  • tworzeniem instrukcji bezpieczeństwa pożarowego budynków wraz z planem ewakuacji;
  • dokonywaniem okresowych przeglądów instalacji oraz sprzętu gaśniczego np. gaśnice, hydranty. Dodatkowo sprawdzamy, czy są poprawnie rozlokowane na terenie obiektu;
  • nadzorem przeciwpożarowym, w ramach stałej lub jednorazowej umowy z Klientem;
  • konsultacjami i doradztwem na temat ochrony PPOŻ.;
  • szkoleniami dla pracowników oraz pracodawców;
  • organizowaniem praktycznych ćwiczeń ewakuacyjnych;
  • przygotowaniem obiektów do odbioru przez Państwową Straż Pożarną;
  • wykonywaniem ekspertyz i opinii, w tym Dokumentu Zabezpieczenia przed Wybuchem;
  • opracowaniem scenariuszy pożarowych.

Zależy nam na tym, aby na terenie zakładu pracy każdego naszego Klienta była zapewniona maksymalna ochrona PPOŻ. Jesteśmy znani z dbałości o przestrzeganie norm i egzekwowanie ich na terenie firm, z którymi współpracujemy. Zdajemy sobie sprawę, że tylko rzetelne podejście do tego tematu może zapobiec tragedii. Uczymy, jak dbać o zdrowie i życie ludzkie oraz troszczyć się o mienie przedsiębiorstwa. Przede wszystkim edukujemy, jak zapobiegać pożarom oraz co robić w obliczu zagrożenia. Natychmiast powiadomimy Cię, gdy dostrzeżemy słaby punkt w systemie ochrony PPOŻ. Wraz z informacją o tej sytuacji otrzymasz fachową poradę, w jaki sposób możesz ją naprawić.

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z oferowanych przez ATM Safety usług PPOŻ., to skontaktuj się z nami. Jesteśmy solidnym partnerem w interesach i do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Przekonaj się, jak wyglądają nasze standardy pracy i dołącz do grona zadowolonych Klientów.

Ochrona PPOŻ

Ochrona PPOŻ Elbląg

Zbyt wiele mieliśmy w ostatnich latach dowodów na to, jak bagatelizowanie przepisów bezpieczeństwa przeciwpożarowego może prowadzić do ogromnych tragedii. Tu nie ma miejsca na półśrodki i działania zastępcze. Oferujemy Państwu usługi PPOŻ, których podstawą jest solidność, przestrzeganie norm i kierowanie się wyłącznie bezpieczeństwem.

Nasza oferta to kompletne wsparcie dla przedsiębiorców, którzy podlegają przepisom PPOŻ. Wspieramy Państwa w dokonywaniu okresowych przeglądów instalacji, tworzeniu instrukcji bezpieczeństwa pożarowego budynków, szkoleniu pracowników i stałym nadzorze specjalistycznym, przygotowujemy obiekty do odbioru przez Państwową Straż Pożarną. Nasza kadra to wysokiej klasy fachowcy, którzy doskonale znają przepisy i potrafią przekazać ich treść w przystępny sposób.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i kontaktu. Stawiamy na elastyczne warunki współpracy, które pozwalają Państwu kompleksowo spełnić ustawowe wymagania bez narażania się na dezorganizację pracy i zbędne koszty.

Kontakt:

Sprawy BHP:  tel. 509 485 235

Sprawy PPOŻ: tel. 663 771 246