Szkolenia BHP PPOŻ

Każdy pracodawca powinien kompleksowo dbać o swoją załogę pracowniczą. Jest to warunkowane przez wymogi, które z jednej strony stawia rynek pracy, a z drugiej przepisy prawa. Poza tym wszelkie inwestycje, w tym w wiedzę fachową, zwracają się w postaci wyników finansowych.

Szkolenia PPOŻ w firmie

Dodatkowo szkolenie, takie jak BHP czy PPOŻ., wpłynie na poprawę bezpieczeństwa na terenie zakładu. Z myślą o Twojej działalności przygotowaliśmy cykliczne szkolenia PPOŻ. Mają one na celu przygotować zatrudnione przez Ciebie osoby na ewentualność sytuacji kryzysowej. Chodzi o nauczenie określonych procedur i zachowań, które mogą im uratować życie w trakcie pożaru lub wybuchu itp. Szkolenie PPOŻ w firmie przeprowadzają nasi najlepsi specjaliści. Mają oni duże doświadczenie oraz wiedzę, którą dzielą się w trakcie zajęć. Obowiązkowo uczą zasad udzielania pierwszej pomocy. To naszym zdaniem podstawowa i niezbędna umiejętność, którą powinni poznać pracownicy.

Tego typu edukacją należałoby objąć zarówno kadrę wyższego, średniego, jak i niższego szczebla. Wynika to z faktu, że aby uratować życie innego człowieka, liczą się sekundy. Dlatego nie ma czasu na sprawdzanie instrukcji, tylko na instynktowne działanie. Podobnie szkolenie z zakresu ochrony przeciwpożarowej powinno nieść wiedzę teoretyczną i praktyczną. Czyli np. jak bezpiecznie i skutecznie obsługiwać gaśnicę oraz czym jest plan ewakuacji. Ważne jest, aby Twoi pracownicy cyklicznie przechodzili ćwiczenia próbne. Dzięki nim będą przygotowani na nieprzewidziane okoliczności i będą wiedzieli, gdzie jest punkt zbiórki. Z punktu widzenia PPOŻ. tego typu szkolenie jest także najlepszą metodą prewencji pożarów.

Chcesz z nami porozmawiać na temat indywidualnej oferty szkolenia BHP lub PPOŻ. Skontaktuj się telefonicznie lub e-mailem. Zapraszamy również do biura ATM Safety.

 

Dla poprawy jakości i wydajności

Szkolenia BHP PPOŻ

Podnoszenie poziomu umiejętności pracowników jest naturalnym elementem rozwoju każdej firmy. Odpowiedzialny właściciel inwestuje w swoją kadrę i praktycznie zawsze na tym zyskuje.

Jesteśmy organizatorem szkoleń podnoszących kwalifikacje pracowników.

Oferujemy kursy:

  • udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
  • bezpiecznego usuwania azbestu
  • bezpieczeństwa żywności ( HACCP, GMP, GHP)
  • prawo konsumenckie

Nasze szkolenia prowadzą specjaliści teoretycy i praktycy. Nie poprzestajemy na teorii, ale skupiamy się na praktycznych aspektach kursów. Jesteśmy partnerem godnym zaufania.

Stawiamy na elastyczność. Szkolenia organizujemy w siedzibie klienta, a także podczas sesji wyjazdowych i w siedzibie naszej firmy. Godziny przeprowadzania kursów zawsze dopasowujemy do Państwa oczekiwań.

Zapraszamy do poznania szczegółowego zakresu naszych szkoleń i kontaktu.  

Kontakt:

Sprawy BHP:  tel. 509 485 235

Sprawy PPOŻ: tel. 663 771 246