Od 15.10.2022 jako ATM Safety rozpoczynamy współpracę z firmami w zakresie pozyskiwania dofinansowań  na poprawę warunków pracy w ramach konkursu „Dofinansowanie działań płatnika składek na poprawę bezpieczeństwa i higieny
pracy” organizowanego jest przez ZUS.

 Kolejny nabór odbędzie się między I – II kwartałem 2023 r.

Wkrótce więcej informacji.

Proponujemy współpracę, która przyniesie Państwu coś najcenniejszego – spokój.

ATM Safety to doświadczona kadra fachowców do kontroli i nadzoru BHP i PPOŻ w przedsiębiorstwach. Obejmujemy naszą pomocą zarówno małe firmy, które przede wszystkim potrzebują działań doraźnych, jak i podmioty gospodarcze zatrudniające powyżej 10 pracowników, wobec których Kodeks Pracy wymaga utworzenia kwalifikowanej służby bezpieczeństwa i higieny pracy.
ATM Safety to marka oparta na odpowiedzialności. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wielu przedsiębiorców traktuje obowiązujące przepisy w kategoriach niepotrzebnego przymusu i kolejnego urzędowego wymogu. Wiemy, że Państwa takie myślenie nie dotyczy.
ATM Safety to oferta kompletna. Wiemy, że potrzebują Państwo pełnego wsparcia w zakresie szkoleń, porad i opieki merytorycznej. Dlatego zapewniamy:
– outsourcing usług w zakresie Zewnętrznej Służby BHP
– pełen zakres szkoleń BHP – wstępnych i okresowych
– szkolenia PPOŻ
– szkolenia zawodowe
– przeglądy okresowe PPOŻ
– instrukcje bezpieczeństwa
– nadzór
Szkolenia przeprowadzamy zarówno u klienta, jak i w siedzibach naszej firmy w Elblągu, Gdańsku, Olsztynie, Toruniu, Grudziądzu. Organizujemy także sesje wyjazdowe. Jesteśmy elastyczni terminowo i cenowo.